Monitoring Przewodowy

cctv 01

Najczęściej spotykanym systemem monitoringu CCTV jest system wykonany w oparciu o transmisję przewodową z wykorzystaniem kabla koncentrycznego, skrętki komputerowej lub w bardziej zaawansowanych systemach z wykorzystaniem światłowodów.

Projektując okablowanie należy kierować się nie tylko zapewnieniem odpowiednich parametrów transmisji sygnału wizyjnego. Należy mieć również na uwadze perspektywę rozbudowy systemu CCTV. Nowoczesne okablowanie powinno zostać tak zaprojektowane żeby można było w przyszłości wykorzystać je w nowych technologiach takich jak monitoring IP bez konieczności wymiany okablowania.

Firma nasza zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji monitoringu CCTV w domach prywatnych, halach magazynowych, halach produkcyjnych, sklepach, obiektach użyteczności publicznej, placach, parkingach, biurowcach, szkołach oraz wszędzie tam gdzie instalacja CCTV przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w obiekcie.

Oferujemy również Państwu wykonywanie lub modernizację istniejących systemów CCTV w nowoczesnej technologii HD CVI. Technologia ta charakteryzuje się brakiem kompresji obrazu, niepakietową transmisją danych oraz brakiem opóźnień w transmisji co pozwala uzyskać krystalicznie czysty i płynny obraz o jakości FHD. Zaletą tej technologii jest również możliwość wykorzystywania przy modernizacji starych systemów CCTV starej infrastruktury kablowej, co nie jest bez wpływu na koszt wykonywanej modernizacji.